Christmas Decorations 2012

Vianočné dekorácie 2012

I know it is a bit early for Slovak people as we don't decorate our home until the Advent is nearly over but on the other side it is quiet late for Irish as they decorate everything usually the first weekend of December. ;)
The Second Advent Sunday is over so it is kind of in the middle and that was a time for me to make myself to feel bit Christmasy. :) Those pictures might give you a little idea just in case you need it. ;)


Ja viem, že  je priskoro pre Slovákov, lebo zvyčajne neozdobujeme naše príbytky až do konca Adventu, ale na druhej strane je už dosť neskoro pre Irov, lebo tí všetko zdobia už prvý Decembrový víkend. ;) Máme za sebou druhú adventnú nedeľu, takže nastal pravý čas aj pre mna, aby som sa trocha Zvianocovala. :D :D :D  Hádam vám tieto fotky dajú nejakú inspiráciu. ;)


The Angel is from one of those Christmas Shops which opens only during December. ;)
Ten Anjel je z jedného z tých Vianočných obchodov, čo sú otvorené len v Decembri. ;)Because my Fireplace is not real one and it is quite small also I used only small lights with are powered by 3 AA bateries. :)
Pretože nemáme reálny krb a je aj tak dost malý, tak som použila svetielka čo fungujú na 3 AA baterky. :)I think those Kitchen towels and Welcome Snowman are from Penneys, I got it last year. ;)
Zdá sa mi, že tie utierky aj Snehuliak sú z Penneysu a sú kúpené minulý rok. ;)

And some Dinning ideas.. :D :D :D I got the table cloth and purple runner from ebay and the rest from Ikea. ;)
A niečo na stolovanie. :D :D :D Tie obrusy aj stuha sú z Ebeja a zvyšok z Ikei. ;)
Keep Smiling... :)