Don't mess with YouTube. :)

Nezahrávajte sa s Youtubom :)After a couple of months I noticed that YouTube didn't like some of my videos and got a notification that they are blocked in some countries. :O Ohhhhh, I started to panic and was wondering whether it is not in the countries where I want my videos to be seen. :) :) :) (Especially Ireland and Slovakia. :))
Yes, I have to admit that I used pieces of songs I shouldn't have (Now I know it. ;)) so I changed those videos and uploaded them again.
Do not expect anything great as they are my first 3 videos and I really hope I am getting better now. So here they are if you want to check them. ;)

Po niekoľkých mesiacoch som si všimla, že sa YouTubu nepáčili niektoré z mojich videí a oboznámili ma s tým, že sú zablokované v niektorých krajinách. :O Ohhhhh, zostala som v šoku, lebo čo  ak sú to práve krajiny v ktorých chcem aby boli videné. :) :) :) (Hlavne Írsko a Slovensko. ;))
Ale, áno... musím sa priznaťže som použila kúsky z piesní, ktoré som nemala (Teraz to už viem;)), takže mi neostávalo nič iné, len tieto videá zmeniť a uploadnuť ich ešte raz.
Neočakávajte nič prevratné. :) :) :) Sú to moje prvé 3 videá a naozaj dúfam, že sa zlepšujem a tie dalšie sú a aj budú len lepšie. ;)
Takže, ak ste ich ešte nevideli, tak si ich možete kuknúť teraz. ;)

Keep Smiling... :)