My Nail Polish Collection. :)

Moje Laky na nechty. :)

Today's Video is about my nail polish collection. ;) It's not that big when I compare it with collections of some other Beauty Gurus on YouTube and it is definitely cheaper. :) 
Most of it is from Essence. I love their brushes and selection of colors. I like Miss Sporty too for more less same reasons I think. 
Then from Avon where you can get great ones but also horrible ones if you are unlucky. :(
Nubar? Good quality but the strongest "killing" smell ever. :)
I think I like BarryM ones the most. Even If I have only 4 of them they have the best quality and last the longest period of time but when you take the polish off a bit of color stays on your nails what is not great at all. :(
I own only 1 O.P.I nail polish but I am not impressed really. :( I guess I have picked wrong color to invest 12 Euro on it! What was wrong with me?! :)
Anyway, this video gave me a good opportunity to organize them better and bin ones I hated. :)
So I hope you like it and if you have any questions just ask. ;)


Dnešné video je o mojich lakoch na nechty. ;) Nemám ich až tak veľa, keď to porovnám s niektorými Youtuberkami a HLAVNE sú lacnejšie. :) Väčšina je z Essence. Na tých mám najradšej štetec, a že majú toľko farieb. Miss Sporty sú u mna asi na rovnakej úrovni. ;) Niektoré sú z Avonu, kde sa dá natrafiť na super lak, ale aj na totálnu katastrofu, keď nemáte štastie. Nubar? Veľmi dobrá kvalita, ale ten smrad je na nevydržanie. :)
Najlepšie sú asi BarryM-ká, aj keď mám len štyri. Sú výbornej kvality a vydržia asi najdlhšie, až tak, že keď si nechty odlakujete stále majú trocha farby. :) Hlavne ten žltý. :) Mám len jeden O.P.I lak, ale, že by som bola unesená, to sa nedá povedať. Bude to však tým, že  som si vybrala úplne trápnu farbu, a keď si teraz na to spomeniem, že som zaň dala 12 Eur... asi mi vtedy zašibalo! :)
Robenie tohto videa mi znova dalo možnosť trochu to všetko preorganizovať a hlavne vyhodiť tie, čo mi šli už dávno na nervy. Tak dúfam, že sa vám páči, aj keď može byť trocha nudné hlavne v tej časti, kde hovorím mená lakov, ale aj tak, ak by boli nejaké otázky... Sem s nimi! ;)
 

Keep Smiling... :)