I got my first tattoo done!

A moje prvé tetovanie je na svete!Everybody who knows me is aware about the fact that I was getting ready to get my tattoo done for years and I had extreme fear of pain. :) 
My husband couldnt "live" with it anymore so one day.... he just gave me a voucher and date of appointment and that was it! I didnt have another choice. 27th April 2013 was the date.
So today in the morning I got up, had as big breakfast as possible :) and embarked on a journey to V TATTOO. I would add the link to their Web page but unfortunately it is "down" at the moment but for people leaving in Dublin it is the one cross the road from MEZZ just close to Temple bar... :)
Dean, tattoo artist who did it for me is only 22 years old talented and funny guy with great taste of music. :) And the beautiful picture was drawn by my wonderful sister. :)
I was really scared and shaking.... the worst thing is probably waiting for the first "touch" as you dont know what to expect but it wasnt bad at all... :)
Of course there would be a couple of moments when you "stick your teeth together".... :) :) :) but if you really want it...it is just "nothing" to compare with that feeling when you have a look to the mirror..... :) Trust me! And it is less painful than EPILATOR! :D :D :D
I really love it, wash it every 4 hours and put Bepanthen cream on it. The clear film protects it also. 
Just as an update I can say that I don't feel anything at the moment but I guess it will be a bit itchy later or I will feel some burning... that's what I was told.... :)
This is my first tattoo and I can already say that is not going to be the last one! :)

Každý kto ma pozná vie, že mi trvalo roky, kým som sa konečne rozhodla potetovať, lebo som sa strašne bála bolesti... :)
Môj mužíček s tým však už nedokázal žiť a jedného dňa sa dovalil s poukážkou a dátumom a bola som "v pasci" :) 27-ho Apríla 2013 bolo na nej napísané.
Tak som dnes ráno vstala, zjedla toľko z raňajok, koľko mi môj stiahnutý žalúdok dovolil :) a vydala sa na cestu do V TATTOO. Dala by som tu aj link, ale majú nejaký problém s Webou stránkou, no pre tých, čo žijú v Dubline je to na druhej strane od podniku MEZZ, len kúsok od Temple Baru. :)
Dín, tetovač, ktorý ma tetoval je len 22 ročný veľmi talentovaný, zábavný chalan s výborným hudobným vkusom. :) 
No a obrázok mi nakreslila moja úžastná sestrička. :)
Naozaj som sa veľmi bála, dokonca som sa trocha triasla, keď som čakala už na stoličke..... no musím povedať, že najhoršie je asi to čakanie na prvý dotyk, lebo človek nevie, čo má čakať... nebolo to však vôbec zle... :)
Samozréjme, že sú momenty, kedy treba "zaťať zúby", ale ak naozaj tetovanie chcete, je to úplne "nič" oproti tomu skvelému pocitu, ktorý vás ovládne, keď sa pozriete do zrkadla... :) Verte mi! A na porovnanie dodávam, že to boli o dosť menej ako Epilátor! :D :D :D
Je naozaj krásne, umývam si ho každé štyri hodiny a natieram Bepanthenom. Tak isto mám na ňom ešte fóliu na ochranu. V tejto chvíli ho vôbec necítim, ale bolo mi povedané, že neskôr, keď sa bude hojiť, tak budem cítiť pálenie a šteklenie... :)
Priznávam, že nebude pravdepodobne moje posledné.... :)


Keep Smiling... :)