Skarf of Necklace? Maybe Both!


Šál, či náhrdelník? A čo tak dva v jednom! :)


This post has probably too many pictures.. :) :) :) But those two beautiful pieces deserve it.
I would like to tell you where I got them but I think this shop is not there anymore and I can not remember the name. :( But I have seen similar ones in couple of other shops too so I am sure you will be able to find something similar. :)
The one with butterfly I got myself. I remember it was about 15 Euros and then I got the second one as Birthday present as she knew I was not able to make decision between those two in shop at the time.
I just want to say that they are great pieces to style... you just need to make sure to wear something what will make them stand out. :) 
As you can see on my pictures it looks great with simple T-shirt but for more formal look it looks fantastic with shirt too. Enjoy! :)Áno uvedomujem si, že tento post má až priveľa fotiek, ale čo už tieto dve krasotinky si to proste zaslúžia.. :) Je to veľmi dobrá alternatíva, ak si chcete dať niečo, čo pritiahne pohľady ľudí a pritom Vás to zahreje okolo krku. :)
 Kúpila som si ten s motýľom a potom som sovičku dostala na narodeniny od kamarátky, ktorá bola so mnou vtedy v obchode a videla, že sa medzi nimi nemôžem rozhodnúť. :) Stál ma tak okolo 15 Eur a naozaj Vám neviem poradiť, kde niečo podobné zoženiete na Slovesku, lebo Slovenské obchody naozaj nepoznám. :(
Je jedno, čo si k nim oblečiete. Dobre vyzerajú na jednoduchom jednofarebnom tričku, ale takisto aj na košeli, či na niečom so svetríkom. Potom to len netreba preháňať s nejakými veľkými doplnkami, lebo tieto krasotinky sú viditeľné až až. :) Dúfam, že sa Vám páčia... :)

Shorts and Shoes are from New Look and all tops from Penneys. :)
Šortky a topánky sú z New Looku a ostatné vršky z Primarku. :) 
I am sorry I couldnt resist... :)
Prepáčte, nemohla som odolať... :)


Keep Smiling... :)