Where have I been?!

Kde som sa posledné 3 mesiace zašívala?!

I am sure that you guys have already noticed that there was absolutely nothing happening on my blog for last 3 months but I have a little explanation for it. :) 

During the Christmas, we found out that we were expecting a baby. And since then I have been going through 3 months of absolute nightmare of sickness. 
If you have heard about morning sickness during pregnancy you can forget about it! It can easily be called all day - all night sickness.:)
 I really was not able to even turn on my computer for most of those days BUT I am feeling much better now so Lets blog again! :)
I am not planing to do any "pregnancy vlogs" but if you have any questions just ask and if I am able to answer I certainly will do.
In the meantime wish me a good luck! :)


Určite ste si všimli, že môj posledný post je z pred Vianoc a od vtedy akoby sa po mne zľahla zem. :) Chcem tomu dať len malé vysvetlenie, aby ste si nemysleli, že už nastal koniec mojej "blogerskej kariéry". :)

Cez Vianoce sme zistili, že čakáme bábätko a od tej doby som si prežívala 3 mesiace nočnej mory vracania a umierania. :) 
Niekedy som nevládala ani vstať z postele a už vôbec nie zapnúť počítač.
Konečne sa však cítim lepšie, tak hor sa do blogovania!
Nechystám sa robiť nejaké pregnancy vlogy, ale ak máte nejaké otázky pokojne sa pýtajte a ak budem vedieť, tak odpoviem. No do predu Vás upozorňujem, že som sama úplný nováčik, takže nečakajte žiadnu odbornosť. :)Keep Smiling... :)