Life in Pictures "1"

This post might seem a bit unusual but I decided to do something like that from time to time because life is not only about make up and cosmetics, right? :) So when something appears whats worth to be seen I will definitely share it with you.

Tento článok sa môže zdať troška nezvyčajný, ale rozhodla som sa z času na čas niečo také vymyslieť. Život nieje predsa len o make upe a kozmetike, no nie? Takže keď sa niečo objaví, čo stojí za povšimnutie, určite vám o tom napíšem.


First couple of pictures, I would like to share with you, are from market which happens in Howth, Co. Dublin every weekend. I can imagine, there is no tourist who would come to visit Dublin and wouldnt go to Howth at least for a couple of hours. It is absolutely beautiful place for walk even if its always very cold and windy there. These pictures are mostly from the market but I promise you that once we go there again I will show you how it looks like there.

Prvú skupinku fotografií, ktoré by som vám chcela ukázať sme urobili na trhu, ktorý sa koná v Howth, Co. Dublin každý víkend. Neviem si ani predstaviť, že existuje nejaký turista, ktorý by prišiel do Dublinu a nestrávil by v Howthe aspoň pár hodín. Je to naozaj krásne miesto na prechádzku, aj keď je tam vždy poriadna zima a fúka silný vietor od mora. Tieto fotografie sú hlavne z trhu, ale sľubujem, že keď tam znova pôjdeme ukážem vám ako to tam vyzerá.Another set of photos are from Phoenix park also in Dublin. We just went on this little trip during one of the First Spring Sunny days. Even if I am country girl I have not had a chance to see fallow deer so close.

Ďalšia séria fotografií je z Phoenix parku. Vyšli sme si na malý výlet počas prvých jarných dní. Bola to skvelá prechádzka a aj keď som dedinské dievča, nikdy som nemala šancu vidieť Daniele takto z blízka.


And well deserved dinner after so much walking... :)
A nakoniec... zaslúžená večera po niekoľkohodinovej prechádzke... :)All pictures are taken by Kurkyphotography and I hope you like them. :)

Keep Smiling... :)