Friday Nails - Boho Chic... :)

Piatkové Nechtíky - Boho štýl... :)

I dont even remember how long it is since I did something with my nails. :) 
I finally found some time today and decided to try something what has been in my collection for a while but I was never in the mood to try it. 
Essence 119 Boho Chic nail polish is something between darker peach and nude with golden glitter in it. Well, it is not really summer color but I thought it was a bit different. 
Application was just a nightmare :) :) :) Because of those little bits everything was more complicated and messy if you know what I mean. I even think that the color would look much nicer just plain.
To highlight the "golden part" I decided to add Essence 121 Gold Fever on every other nail. This one was much nicer and "saved" the look at least a bit. :) I didn't bother with applying any top coat as I am not planning to keep them on for too long. :) 


Ani si nepamätám, kedy som si naposledy robila niečo s nechtami. :) 
Konečne som si našla trocha času, tak som sa rozhodla, že skúsim niečo zo svojej zbierky, čo som vlastne ani neskúšala a sedí mi to tam už hodnú chvíľu. :)
Essence 119 Boho Chic lak je niečo medzi naturálnou a broskyňovou so zlatými smietkami. :) 
Viem, že to nieje nejaká extra letná farba, ale mala som pocit, že to bude na chvíľu niečo iné. Nanášanie bolo ako nočná mora. :) :) :) Tie trblietky sa tam stále nejako miešali a ostalo to celé nejaké "dopackané" ako vidíte aj na obrázkoch. Osobne si myslím, že by ten lak vyzeral oveľa krajšie keby tam tie trblietky ani vôbec neboli, len taký hladký. 
Aby som zachránila situáciu, použila som 121 Gold Fever na každý druhý nechtík a tak sa mi zdá, že to vyzerá trocha lepšie, ale ani som sa neobťažovala s top coatom, lebo si tieto nechtíky neplánujem nechať na dlho. :) 
Products used:
Použité produkty:
Gabriella Salvete - Nail Care Calcium
Essence - 119 Boho Chic
Essence - 121 Gold Fever
Avon – Liquid Freeze Spray

 

Keep Smiling... :)