Maternity Photoshoot

When I posted picture of couple of photos I decided to hang on the wall in our living room on my Instagram you guys really liked it and wanted to see more so I decided to share a couple of extra ones with you. :) Pictures were taken by my husband  with the assistance of my great friend Andrea who took pictures of all of us together :) and you can see a bit more on Kurkyphotography or support him on FB page. :) It would really make my day.
Anyway, I really hope you like them. We had so much fun taking them and I really hope I am expecting a boy, as my doctor said, when I see all "the blue" around me... :) :) :)

Keď som postla obrázok mojej novej obývačkovej dekorácie vo forme zopár bruškovských fotiek zavesených na stene na Instagram, veľmi sa vám to páčilo a chceli ste vidieť viac. 
Po dlhšom premýšľaní som sa rozhodla, že Vám ešte pár ukážem. :) 
Fotky boli zväčša spravené mojím manželom a ešte nejakých pár sa dá vidieť na stránke Kurkyphotography a mojou milou kamarátkou Andrejkou, ktorá fotila fotky, kde sme všetci spolu. :) Ak by ste ho chceli podporiť svojim "lajkom" môžete tak urobiť TU, viem, že by ho to veľmi potešilo.
Dúfam, že sa vám fotky páčia, naozaj sme sa skvelo zabávali, keď sa fotilo. Pre zmenu sme boli pred foťákom nie za ním a pevne dúfam, že budeme mať naozaj chlapca ako nám povedal doktor, keď sa okolo seba poobzerám a vidím všade tú modrú. :) :) :)
Keep Smiling... :)