Shopping Haul and Creative Tops... :)

Nákupy a troška kreatívnej tvorby... :)


This haul can be easily called "August Shopping Haul" but it doesnt include too many things so it wouldnt be worth to film the video. :) On the other side... there is couple of pieces which I fell in love with and I have to show them to you. :)

Môžeme to nazvať aj Augustovými nákupami, aj keď toho teda nieje veľa a nestálo by zato to vôbec filmovať. :) No mám tu niekoľko kúskov z ktorých sa veľmi teším a nedalo mi nepochváliť sa. :)

I dont know what really happened to me but I saw clutches EVERYWHERE and even if they are not my style at all... at the end I started to feel that I needed one too. :) So Typical! 
The question actually is... for what? It is so impractical! There is nothing else you can hold if you have it in your hand and there is such a little you can fit in to it. :) At least the pink one has a chain so I can use it as "normal" purse. :)

Z nejakého dôvodu ma prepadla mánia listových kabeliek. Všade som ich videla a aj keď to vôbec nieje môj sťýl, rozhodla som sa, že som už dosť veľká na to, aby som si tiež jednu obstarala.:) Nakoniec sú z jednej dve! Aké typické! :)
Otázkou však ostáva, že načo? Je to tá najnepraktickejšia taška na svete! Keď ju máte, tak si už do ruky nemôžete nič dať a zmestí sa do nej len žalostne málo vecí. Aspoň tá rúžová má retiazku, takže ju budem môcť použiť ako "normálnu" kabelku. :)

Jane Norman


Dunnes Stores


Time for everyday bag has arrived too. It just needed some funky color! :)
Čas na výmenu každodennej kabelky sa tiež blíži. Chcelo to len nejakú parádnu farbu! :)

Peak


Those outdoor runners are from Lidl. They have pretty strange shape which makes you feel like you have no heel. It is unusual when you run but at the end it feels like you have burned much more calories which is always good thing. :) Running socks are also from Lidl.:)

Tieto tenisky na aktivity vonku sú z Lídlu. Majú zvláštny tvar podrážky, ktorý robí dojem akoby ste nemali pätu. Je to trocha zvláštne pri behaní, ale nakoniec sa cítite, akoby ste spálili ešte oveľa viac kalórií a to je vždy dobrý pocit. :) Bežecké ponožky sú tiež z Lídlu. :)


New LookNew LookThe story about me going to shop to buy white nail polish which I needed and ending up with other four which I did not.... is not something what needs to be told. :)

Príbeh o tom ako som si šla kúpiť biely lak a skončila som s ďalšími štyroma asi netreba rozmazávať. :)

Miss Sporty - 3095, 3094, 3116
Maybelline - Colorama - 19 Peal White
Bell - French Manicure - White
I havent brought anything from my Slovak holidays except couple of tops with hand-drawn designs by my sister Domi. :) I love them all, they are all originals what makes them special and unique. I am going to keep some of them and will be selling the others for her so if you are interested just let me know. :)

Nepriniesla som si zo Slovenka nič okrem niekoľko tričiek pokreslených mojou sestrou Domi. :) Všetky sú úžastné, originálne a unikátne. Niektoré si nechávam a niektoré pôjdu na predaj a rozvoj jej ďalšieho umeleckého rastu, takže ak by ste mali niekto záujem, len mi dajte vedieť. :)Keep Smiling... :)